Naši spokojení klienti

Galerie obrázků z kurzů, konferencí či médií.

Názory našich spokojených klientů

Zdeněk Fibrich

Díky moc Tomáši! Můj největší inspiratóre, nedám na Vás dopustit. Právě Vy můžete za to, že jsem něco změnil. Jakmile jsem dočetl Vaši knížku Nastala doba webová, tak jsem věděl, že nic už nebude jako dřív. Velké DĚKUJI. 
Zdeněk Fibrich, M&M reality.

Zdeněk Fibrich

Petra Prosrová

Přináší to ovoce!!! Jak je to dlouho co skončil kurz MILIONOVÝ MAKLÉŘ?
Jako by to bylo včera. Kurz skončil a všechny získané informace jsem převedla do praxe, používám je každý den. 
A dnes? Po každé uskutečněné  i neuskutečněné prohlídce nemovitosti si říkám "DÍKY TOMÁŠI". Jsem ráda, že jsem se kurzu zúčastnila.
Klienti mi říkají, že pracuji jinak než ostatní. A to mě těší. A kdo za to může? MILIONOVÝ MAKLÉŘ :)
Petra Prosrová, Remax Well.

Petra Prosrová

Petr Dragoun

Jsem toho názoru, že makléř se v budoucnu bez internetu neobejde. Již dnes to bez internetu nejde. Každopádně jsem velmi rád, že jsem na vaše stránky narazil a začal jsem. A jsem rád, že jsem začal. O víkendu jsem zkoušel točit videoprohlídku svého bytu, zítra dorazí stativ, našel jsem si program na upravu video záznamu a učím se s ním pracovat. Dnes chci oživit svůj web... Mám tedy co dělat. Díky za "nakopnutí". Petr Dragoun, M&M reality.

Petr Dragoun

Alena Průchová

V loňském létě jsem se v Brně zúčastnila semináře pro realitní makléře, kde byl pan Tomáš Kučera jedním z přednášejících. Mluvil o době webové, webových stránkách makléře, videoprohlídkách a dalších zajímavých nápadech. Byla jsem natolik nadšená, že jsem si už začala v hlavě svoje webovky tvořit. Jen jsem stále nevěděla, jak to technicky zrealizovat.

Když jsem se dozvěděla o kurzu Milionový makléř, měla jsem obrovskou radost. Věděla jsem, že jsem se konečně dočkala realizace svých stránek.

Kurz Milionový makléř naprosto předčil moje očekávání! Od prvního modulu až po závěr jsem se vždy dozvěděla něco nového. Velmi oceňuji přítomnost ostatních lidí, především Markéty, která srozumitelně vysvětlila tvorbu webu. Krásně jsem to dle jejího návodu zvládla. Tím chci říct, že kurz Milionový makléř byl pro mě DOKONALÝ! Tomáše obdivuji nejen jako člověka, makléře, otce Amálky, moderátora, ale i jako výborného organizátora. Díky svému webu a videoprohlídkám jsem se neuvěřitelně posunula a cítím, že mám náskok před ostatními makléři. Po zveřejnění svých webových stránek a rozeslání odkazu svým klientů jsem ihned nabrala tři nemovitosti. Děkuji, děkuji, děkuji Tomáši! www.alenapruchova.cz

Alena Průchová

Adam Gombos

Včera jsem se stal vašim zákazníkem a pořídil si sledování CHYTRÝ MAKLÉŘ TV. Informace jsou skutečně přínosné. Nejdříve jsem váhal jestli do toho jít, protože sleduji i jiné vzdělávací programy. Ale jsem doopravdy spokojený. www.adamgombos.cz

Adam Gombos

David Pátek

Tímto chci poděkovat institutu Chytrý makléř a jmenovitě Tomáši Kučerovi. Jeho přístup ke vzdělávání je přínosem v tomto oboru. Jsme rádi, že dokazujete stejně jako my, že být jiný, je výhodou. Proto se pro další rok těšíme na další úzkou spolupráci. David Pátek 4 PROPERTY a.s.

David Pátek

Michaela Mičková

Dnes jsem si pouštěla videa na Chytrém makléři a musím říci, že jsou super :-). Oceňuji Vaši práci a moc děkuji za dobré rady a podněty. Hezké dny z Liberce přeje Michaela Mičková.
PS: A ještě jednou děkuji :-)

 

Michaela Mičková

Ondřej Pelikán

Každý týden dvě video prohlídky. Filmuji a lepším se a lidi mě baští. Už jsem dostal dva králíky, metrák brambor, samozřejmě alkohol a jeden majitel mi přislíbil dovču v Curychu. A to pak i my tvoříme hodnoty - štěstí na duši. Díky, to vy jste mě naučili se neustále vzdělávat. Ondřej Pelikán, Unica real.

Ondřej Pelikán

Talanda invest

Moc Vám chci poděkovat za perfektní školení osobního marketingu. Tolik nadšených reakcí ze strany makléřů sem ještě neslyšel. Moc Vám děkuji a těším se na viděnou. Vlastimil Talanda, jednatel.

Talanda invest

Kozlík home

Musím říci, že k tomu co jste vytvořili s těmi kurzy a makléřskou televizí... já k tomu nemám slov. Mě to tak strašně pomáhá v mojí práci. Máme v zasedačce televizi a pravidelnou slezinu u Vaší telky. Když já začínala, nic takového nebylo a mým lidem to usnadní všechno. Děkuji Vám. Mgr. Lenka Kozlíková, majitelka.

Kozlík home

Sandra Matušková

Děkuji Tomáši, Váš kurz byl prostě skvělý. Umíte opravdu motivovat k činům. Sandra Matušková, Chirš realitní kancelář.

Sandra Matušková

Martin Košan

„Velmi děkuji za úžasný zážitek z dnešního semináře. Obzvláště mne nadchla 8hodinová „výdrž" Tomáše Kučery, který dokázal naši pozornost hravě udržet celou dobu, jelikož styl jeho prezentace byl velice zábavný a inspirující. Bude mi ctí navštívit jakýkoli jeho další seminář. Vřele doporučuji. Martin Košan, manažer prodeje klíčovým zákazníkům"

Martin Košan

Ing. Helena Veselá

Děkuji Vám velmi za tuto zkušenost, on-line workshop byl velmi příjemný (můj první v životě, tak jsem byla velmi zvědavá :-)! Bylo to fajn, forma, obsah i cena. Ing. Helena Veselá, Remax Domus.

Ing. Helena Veselá

Daniel Humplík

Děkuji za kurz Video prohlídky. První video a super. Paní majitelce se to velice líbilo a dům bude tento týden prodaný. Určitě v tom budu pokračovat a už to "prodávám" při dalších nových náběrech :) 
Daniel Humplík, RealitasFIN.

 

Daniel Humplík

Petra Všetulová

Tak jsem zkusila použít Facebook, jak radíte. A hned mi volal kamarád z Prahy, jestli mu pronajmu byt na Proseku. Takže to opravdu funguje i na nábory. Petra Všetulová Teplá, reality Mozaika.

Petra Všetulová

Century 21 BONUS BRNO

Školení Doba webová nás velmi mile překvapilo. Pan Kučera nám ukázal, jak důležité je využití sociálních sítí, webu makléřů a YouTube a jak překvapivě dobře lze tyto nástroje kombinovat. Díky za spoustu užitečných rad.
Bc. Jana Langhansová, Century 21.

 

Century 21 BONUS BRNO

Max Comfort Reality

Byla jsem na Vašem školení dvakrát a vždy mi to vlilo do žil živou vodu.
Anna Ptáčková, majitelka Max Comfort Reality.

Max Comfort Reality

Marie Bejdáková

Vytvořila jsem po vašem kurzu video prohlídku na prostory k podnikání. Střed města Olomouce, 130.000,- Kč měsíčně, opravdu luxusní prostory. Video prohlídku jsem šla majitelům osobně představit a odprezentovat. Výsledek? Byli nadšeni a dostala jsem pochvalu za svoji práci. A můj pocit? Úžasný :-) Tudíž je to i Vaše zásluha, takže pochvala patří i Vám. Ještě jednou děkuji za můj pracovní posun. Marie Bejdáková, vedoucí kanceláře RK Evropa Olomouc.

Marie Bejdáková

REALITY MUZEJKA

Setkání s Tomášem Kučerou pro mě bylo impulsem k nastartování změn, které moje firma už dlouho potřebovala. Ukázal mi směr, kterým se mohu vydat. I když dál už musím jít sama, jeho videa mi stále dodávají motivaci a další nápady. Olga Jarošová, jednatelka společnosti.

 

REALITY MUZEJKA

Cristal real

Píši, abych Vám dodatečně poděkovala za informace z kurzu, který proběhl nad mé očekávání. Příjemná, otevřená atmosféra a podnětné informace z praxe mohu doporučit všem. Malým kancelářím a jednotlivcům, kteří ještě váhají, zda se posunout a přijmout novinky, a získat informace, které mají rozhodný význam i při nabírání nemovitostí. A také staví makléře do popředí jako odborníka v době, kdy se v naší zemi cítí být odborníkem na prodej nemovitostí téměř každý :-)

Děkuji Vám i celému týmu, videa mi ukázala cestu pro další práci v době, kdy jsem váhala zda pokračovat, kurz byl bonbónkem navíc. Jana Korduliaková, jednatelka.

Cristal real

MBK REAL

Chytrý makléř TV je pro mne přínosem v tom, že Váš pořad navštěvují zajímaví hosté, témata pořadu jsou aktuální a typy z praxe nám mohou pomoci  v naší činnosti a mnohdy předejít nepříjemnostem s některými klienty.  Velmi mě zaujal a překvapil rozhovor s paní Cikánkovou, kterou znám osobně a je pro mě inspirací... Takže určitě ve vysílání pokračujte, pořady doporučuji sledovat nejenom realitním makléřům :o)
Lucie Kobzová, ředil kanceláře.

 

MBK REAL

ADVANCED Real Estate

V poslední době jsem se zúčastnila dvou seminářů od pana Tomáše Kučery. Užitečné informace a dovednosti vycházející z jeho zkušeností byly podávány velmi přátelskou a lidskou formou. Doporučuji, na seminářích se určitě nudit nebudete. Simona Ryšavá, ADVANCED Real Estate - makléřka a jednatelka.

 

ADVANCED Real Estate

Eva Lachová

Vážené dámy a pánové, v lednu 2015 jsem přesvědčila 2 své (mladší) kolegy, že je nutná investice do školení na videoprohlídky. Za 6 hod na školení v Brně jsme se naučili video natočit, nahrát do programu, stříhat, práci s fotkami, hudbou, titulky, přestože jsme běžní uživatelé techniky. Odjížděli jsme nadšeni a rozhodnuti do týdne pořídit video na alespoň jeden byt. Za týden jsem připravila videa na 3 nemovitosti, co mám v nabídce a moc mě to baví. Mile mě překvapilo, že tím školení neskončilo, pan Kučera nám i následně přes mail poradil, co udělat příště lépe a jak. Když vidím kolegyni v jiné RK, jak se tím sama těžce prokousává, tak je jasné, že jednodenní školení je obrovský skok a nejlehčí cesta k vytvoření zajímavé videoprohlídky. Bylo to super a díky za vše! Eva Lachová, realitní poradce OL reality.

 

Eva Lachová

Ing. Vojtěch Podešva

Abyste měli úspěch, nestačí pracovat pouze tvrdě. Ale také chytře. Podívejte se, video referenci ZDE.

Ing. Vojtěch Podešva, senior makléř M&M Reality Holding a.s.

 

Ing. Vojtěch Podešva

Paradox reality

Moderní využití technologií ve světě realit, jejich úplné vysvětlení a lidský přístup s příklady z praxe. Skvělé nápady a inovace v podání zkušeného člověka, kterého baví svoje práce. Prošel jsem hodně školení, ale toto mě příjemně překvapilo. Bylo a je to velmi přínosné. 
Shadow Jan, ředitel realitní kanceláře Paradox Reality

Paradox reality

Athena reality

Z Vaší přednášky jsem byla opravdu nadšená, nejen díky Vaší prezentaci, ale hlavně mnoha novými podněty, uměním vysvětlit, odůvodnit atd. Je vidět, že vycházíte z Vaší praxe a nejste odtržený od reality.
Několikrát jsem se zúčastnila školení od společnosti G****ns, rozdíl byl naprosto znatelný a to hlavně díky pojetí, novým myšlenkám a trendům současného trhu. Miroslava Valentová, jednatel.

Athena reality

Brněnská realitka

Za léta strávená v realitním oboru jsem absolvoval řadu školení s různým zaměřením. Nikdy jsem však neměl možnost získat takové množství kvalitních informací jako v kurzech Chytrý makléř pana Tomáše Kučery.  Vše podáno velmi srozumitelně, s nadhledem a především, každý moment ihned přenesen do praxe a podán formou příběhu. Vždy panovala uvolněná a pohodová atmosféra. Já i kolegové z kanceláře jsme nadšeni a rozhodně budeme s panem Kučerou nadále spolupracovat.
Brněnská realitka - Tomáš Sovadina, manažer.

 

Brněnská realitka

Ing. Jiří Appl

Díky za informace, které jste nám předal a za atmosféru, ve které školení probíhalo. Ing. Jiří Appl, OL reality.

 

Ing. Jiří Appl

Bc. Radek Černý

Chci vám poděkovat za velmi inspirující a motivující videa. Celý váš vzdělávací systém má logiku a myslím si, že pokud se člověk řídí vašimi radami, náměty a tipy, musí být úspěšný.
Bc. Radek Černý, hypoteční makléř GEPARD FINANCE a.s.

 

 

Bc. Radek Černý

Flexi reality

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za cenné informace z kurzu, který jsme společně s kolegy absolvovali u Vás v Praze. Nadchlo to nejen nás, ale i kolegy v kanceláři a rozšířili jsme záběr osobního marketingu, který jsme doposud dělali, o Vaše rady. Budeme se těšit na nějaký další kurz :-) 
Michal Lesňák, výkonný manažer realitní kanceláře.

 

Flexi reality

Radka Novotná

Zkusili jsme základní videoprohlídku z fotek a za 6 dní 90 shlédnutí. Máme fakt radost. Díky za kurz na video prohlídky a díky za chytrou televizi. Radka Novotná, EVROPA realitní kancelář.

Radka Novotná

Iveta Naumovičová

Děkuji za Vaši trpělivost, která je jedním ze základních pilířů také při navazování kontaktů. Jen hluchý a slepý, by nerozpoznal systémové kroky Vaší profesionality. Moc se mi to líbí, jenom mi to trochu déle trvá :o). 
Krásný a chytrý den (jsem si dovolila). Iveta Naumovičová, General reality a.s.

Iveta Naumovičová

Daniel Masaryk

Tomáši moc vám děkuji za vaše rady a inspiraci. V oboru realitní makléř v začátcích jste mi velice pomohl oddělit se od těch makléřů, kteří nebudou mít moc úspěchu. Jste velice fajn člověk a doporučuji pro každého, i když není z oboru. Daniel Masaryk, Remax.

Tomáš Cyprich

Prečítal som si e-book, ktorý som si zakúpil na www.chytryWEBmaklere.cz Vďaka moc aj za ostatných, veľmi pomohol! Tomáš Cyprich, COLUMBA Real Estate s.r.o., Bratislava.

 

Tomáš Cyprich

Ing. Adolf Cír

Je to asi dva měsíce, co jsem se svou kolegyní absolvoval Váš kurz „Jak získat klienty exkluzivně". Musím říct, že to ve mně zanechalo velký dojem a zároveň donutilo přemýšlet co udělat jinak. A nyní už to realizuji.
Ing. Adolf Cír, jednatel společnosti.

 

Ing. Adolf Cír

Nikos Karanikas

Pane Kučero, již nějakou dobu čtu vaše články a mluvíte přímo z praxe. Jste makléř i řečník na vysoké úrovni a spousta věcí, které píšete mi proběhla hlavou a musím se přiznat, spousta se také vytratila. Jsem nezávislý makléř z Ostravy se 7. letou praxí a věřím, že to bude fungovat i tady. Nikos Karanikas.

Nikos Karanikas

Marie Kadlecová

Velmi děkuji za e-book i videa, které mne velmi inspirují. Vidím, jak moc musím popracovat a chci se to u Vás učit. Ať se Vám daří - a i nám všem, kterým ukazujete cestu. S pozdravem a úctou, Marie Kadlecová.

Marie Kadlecová

Nadežda Kraushuberová

Som zo Slovenska od Bratislavy, a pri príležitosti návštevy rodiny v Prahe som absolvovala aj Váš kurz. Do Prahy som sa rozhodla ísť preto, že na Slovensku ma žiadna iná firma, ktorá poriada takéto školenia, neoslovila tak ako Vaša ponuka kurzov. Sú tematické a to je to čo ma oslovilo. Nadežda Kraushuberová.

Nadežda Kraushuberová

Jana Hillová

Začetla jsem se do Vašich e-booků a plním první úkoly. Vytvářím seznam kontaktů, vybrala jsem svou doménu,... Děkuji za impuls, který mi Váš institut dal. Jana Hillová.

Jana Hillová

Unica real

Zcela upřímně a od srdce Vám chci poděkovat, že nám pomáháte nejen s rozvojem  našeho "makléřského potenciálu", ale i s důvěrou v kultivovaný a slušný realitní trh. Neustále se přesvědčuji, že jsme se vydali správnou cestou, protože nás to prostě baví. Nejvíce těsně po školení s patřičným nábojem :-)
Děkuji a rozhodně pokračujeme, Valerie Magić, majitelka Unica real.

 

Unica real

Karel Stolarik

Dobrý den, Tomáši. Posílám zkušenosti, které díky vám a vašim webinářům a videím mám. Díky tomu jsem získal skvělou zakázku a další tři zakázky budu zpracovávat. Takže děkuji moc za to, že se mohu odlišit od ostatních makléřů, kteří jedou v zastaralých kolejích. Karel Stolarik, Remax Svitavy.

 

Karel Stolarik

Alena Vyskočilová

Díky moc, pane Kučero, takových lidí jako jste Vy, jsi strašně vážím. Jste prostě super, i když asi to taky nemáte jednoduché. Alena Vyskočilová, Fincentrum reality.

 

Alena Vyskočilová

Veronika Lančaričová

Tomáši, jste opravdu dobrý (dobrej) jak se tady v Praze říká. Viděli jsme se na školení a od té chvíle vím, že jsem kápla přímo na toho "pravého" který mi dává info co potřebuji a takovým způsobem jaký je pro mě dobře vstřebatelný. Před realitami jsem pracovala jako manažerka a hojně jsme pracovali s online marketingem a já si říkala, no jo, ale jak to použít na reality? Na to všechno se mi odpovědi dostalo. Videa chytryWEBmaklere.cz jsou super, zkoukla jsem je, Váš ebook si rozhodně koupím. Prostě to (nejen s námi makléři) umíte.
Veronika Lančaričová ICON DIRECT.

Veronika Lančaričová

Pavlína Prošková

Kurz osobního marketingu splnil mé očekávání. Srozumitelně představil funkční návody osobního marketingu v realitní praxi. Pragmaticky doplnil mou vysněnou představu o povolání realitního makléře. Kurz mě inspiroval v budování vlastní cesty úspěšného makléře. Pavlína Prošková.

Pavlína Prošková

Nataša Řezníčková

Chci Vám říct pane Kučero, co mě na vás hned při prvním Vašem videu, které jsem shlédla, silně zaujalo. Je to Váš projev, Váš tón, kterým mluvíte. U nikoho jiného jsem nic podobného nezaregistrovala. Myslím, že to má velmi pozitivní vliv na upoutání pozornosti a na získání si důvěry lidí. Mám v úmyslu také točit videa (již jsem s tím začala) a tak mohu říct, že už jsem se od Vás něco naučila. Dát tomu ten správný tón. I já využívám tónu, intonace a zabarvení hlasu při sjednávání schůzek telefonem, a nese mi mi to velkou úspěšnost. Jednoduše řečeno, připomnělo mi to projev mistra rétoriky pana Přeučila. 
Nataša Řezníčková, vedoucí pobočky Vrchlabí NEXT REALITY.

Nataša Řezníčková

Jan Kavka

Byl jsem u Vás na školení chytrý makléř, ani už nevím kdy, ale byl ještě sníh :o) Dlouhou dobu jsem to nějak neřešil, ale kolega z práce se Vašimi radami řídil a docela mu to funguje. Rozhodl jsem se tedy začít tvořit VELKOU databázi klientů. Dal jsem dohromady podle Vašeho návodu 1 700 kontaktů a poslal svůj první email. Musím říct, že jsem byl mile překvapen ohlasy, které byli z drtivé většiny pozitivní. 
Nejdůležitější asi je, se těm lidem zapsat do paměti jako člověk, který rozumí své práci. Hlavně neotravným způsobem, jak říkáte Vy "hodnotným obsahem". Tedy tak, aby až budou něco prodávat, aby jim v hlavě naskočilo moje jméno. Takže děkuji za školení. Jan Kavka.

Jan Kavka

Robert Stýblo

Byl jsem na Vašich dvou školeních a u mne máte za 1. V současné době se již na mne začíná obracet více a více lidí prostřednictvím mých známých a kamarádů, takže databáze. Děkuji, Robert Stýblo, Realitní společnost České spořitelny.

Robert Stýblo

HVB Real Estate

Školení mi ve spoustě věcech otevřela oči a ukázala i jinou cestu, jak být úspěšný manager a makléř. 
Absolvoval jsem kurz zaměřený na vedení a budování týmu a také na osobní marketing. Několik věcí jsem již zpracoval a několik mi jich ještě zbývá. Ondřej Jaroš, manager HVB Real Estate.

HVB Real Estate

Ing. Pavel Tůma

Seminář Nový Občanský zákoník v praxi mi přinesl velice přínosným způsobem strávený den. Velmi názornou formou nám byly prezentovány nejpodstatnější změny spojené s příchodem nové právní normy a pro mne především to podstatné: Byl jsem  v dobrém slova smyslu přinucen přemýšlet o sdělených informacích a o možnosti jejich využití v mé další realitní praxi. Ing. Pavel Tůma, reality, správa nemovitostí a majetku.

Ing. Pavel Tůma

Weber reality

Již přes 20 let provozuji realitní kancelář. Od té doby se mnohé postupy změnily. Tomáš mě motivoval v tom, jak úspěšně provádět marketing v době „webové“. Je třeba se stále učit, reagovat na nové podněty trhu a jít s dobou.
Tomáši, teď krmíme prase (počítač) a v zimě očekáváme zabijačku.
PhDr. Lenka Weberová, jednatelka RK Weber a spol., nositelka ocenění „Zlatá makléřská berla Düsseldorf 1997“.

Weber reality
Další spokojení zákazníci

E-book CHUDÝ MAKLÉŘ - BOHATÝ MAKLÉŘ

Jak nebýt CHUDÝ, ale BOHATÝ makléř?! Ebook ZDARMA.